Sağlık Sigortaları

ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARI

 

Sigortalı  poliçede, belirtilen başlangıç ve bitiş tarihleri içerisinde meydana gelebilecek bir hastalık veya kaza sonucu teşhis ve tedavileri için yapılacak masraflarını,  poliçe belirtilen teminat, limit,  iştirak oranları ve uygulamalar dahilinde, Sağlık Sigortası Genel Şartları ve Özel Şart hükümlerine göre teminat altına alır.

 

Bu sigortayla aşağıdaki teminatlar sağlanmaktadır.

 

       *Yatarak Teşhis / Tedavi Teminatı

       *Ayakta Teşhis / Tedavi teminatı

       *Hastane Sonrası Ayakta Tedavi Teminatı

       *Suni Uzuv Ve Protez Teminatı

       *Annelik Teminatı

       *Asistans (Yurt İçi Acil Yardım Teminatı)

       *Evde Hemşire Bakımı Teminatı

       *Yerel Kara ve Hava Ambulansı Teminatı

       *Asistans (Yurt Dışı Acil Yardım )

       *Kaza Sonrası Acil Diş Teminatı

       *Check Up Psa

       *Check Up Mamografi

       *Check Up Kemik Dansitometre Teminatı

 

Özel Sağlık Sigortasında iki çeşit plan mevcuttur;

 

  1. Plan : Yatarak Tedavi,

 

Yatarak tedavi limiti, Herhangi bir hastalıktan veya herhangi bir kazadan kaynaklı hastaneye giriş yapıldığı esnada, doktorun veyahut hastane görevlilerinin yatış işlemini aldığı andan itibaren devreye giren tedavi limitidir. Hastaneye yatış işlemi alındığı andan itibaren oluşabilecek bütün masrafların tamamı Özel Sağlık Sigortanız tarafından karşılanmaktadır. İstenirse bu Yatarak Tedavi Planı tek başına satın alınabilir.

 

  1. Plan : Ayakta Tedavi Limitidir,

 

Ayakta Tedavi ise Yatarak Tedavi Planının yanında isteğe bağlı olarak alınabilir, Bu Ayakta Tedavinin kapsamına, ayakta tedavi edilebilecek müdahaleler, röntgen, ilaç, muayene v.b. gibi tedaviler girmektedir.

Ayakta Tedavi Planının ise içeriği çok geniş kapsamlıdır, yıllık limitli olarak, belli bir oranda şirketin ödeyeceği plan olarak veyahut bütün masrafların tamamen Özel Sağlık Sigortanız tarafından ödeneceği planlarda mevcuttur.

 

Gerekli bilgileri, size, yaşınıza, ailenize yönelik en uygun ve en gerekli planları daha detaylı öğrenebilmek için  0 (312) 417 08 07 numaralı Sigorta Destek Hattı’mızdan veya www.cagancansigorta.com.tr adresimizden, sigorta uzmanlarınıza ulaşıp, gerekli çalışmalar dan sonra alabilirsiniz. 

 

 

 

Olgunlar Caddesi 3/7 Kızılay / Çankaya / Ankara
0312 417 08 07 - FAX : 0312 417 08 01
Copyright © 2013-2022 Çağancan Sigorta